Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 лютого, 15:03:28

Відкриття виставки "Було колись в Україні…"

05.03.2020   12:00Агенцiя

5 березня о 12.00 у Національному архітектурно-історичному заповіднику «Чернігів стародавній» (у Колегіумі, На Валу) відбудеться відкриття виставки «Було колись в Україні…». Цей проєкт, організований у співробітництві із Національним музеєм Тараса Шевченка (м. Київ), приурочений до 206-річниці з дня народження Тараса Шевченка.

Одним із аспектів виставки є знайомство зі спадщиною Тараса Григоровича Шевченка, як митця слова та пензля. Окрім художніх полотен Кобзаря презентовано видання його творів різних років, що свідчать про надзвичайну популярність шевченкового слова у всі періоди історії держави. Окремий інтерес викликають факсимільне видання «Малої книжки» та фототипне перевидання унікального позацензурного примірника «Кобзаря» 1840 року. Крім того, твори Т. Шевченка представлено у перекладах на інші мови: французьку, англійську, китайську. Шевченкіана на проекті презентована також і виданнями, які розкривають творчий і життєвий шлях Великого Кобзаря.

Останні новини Чернігівщини

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18

«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.

Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12

Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.

Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52

У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

27 лютого: цей день в Україні і світі

27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50

День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини