Мовна студія ораторського мистецтва LingUA запрошує
Мовна студія ораторського мистецтва LingUA запрошує всіх, хто бажає підвищити рівень розмовної української, розвинути та удосконалити свою мовленнєву креативність, навчитися володіти голосом, імпровізувати в розмові, вільно висловлювати свою думку з будь-якої теми.
Перше заняття – 29 лютого о 14.00 у великому читальному залі Чернігівської ОУНБ ім. В. Г. Короленка (просп. Миру, 41).
Керівник – Ольга Петренко, учитель української мови і літератури ЗОШ № 28.
Останні новини Чернігівщини
На Коропщині поліцейські виявили двох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного спʼяніння 17:21
Під час патрулювання на території Коропської громади правоохоронці виявили двох водіїв, які кермували в стані алкогольного сп’яніння.
У Чернігові відкрили виставку на честь загиблих працівників культури області 16:39
Від сьогодні в Обласному історичному музеї ім. Василя Тарновського експонується виставка, присвячена пам’яті працівників культури, які загинули в російсько-українській війні.
Зливав нечистоти в яр: на Чернігівщині викрили факт забруднення земель 16:17
Поліція Новгород-Сіверщини розслідує факт забруднення землі відходами
Колектив Чернігівської обласної лікарні в чергове ділився своєю кров’ю 15:12
30 жовтня Чернігівська обласна лікарня спільно з Чернігівським обласним центром крові організували та провели день добровільної донації крові серед колективу медичного закладу. Метою заходу було залучення якомога більшої кількості здорових людей до донорства крові.