ІІІ Фестиваль з робототехніки SiverTechFest2020
22 лютого у приміщенні Національного університету "Чернігівський колегіум" імені Т.Г. Шевченка пройде Міжнародний фестиваль з робототехніки SiverTechfest.
Мета заходу - долучення дітей до вивчення новітніх технологій, зокрема комп’ютерних дисциплін, математики, фізики. Президент України Володимир Зеленський підписав Указ «Про оголошення 2020/2021 навчального року Роком математичної освіти в Україні».Тому цей захід є влучною нагодою для учасників проявити себе, як діючих та майбутніх фахівців.
В програмі фестивалюSiverTechfest2020:
- змагання роботів Lego Mindstorms, Arduino, mBot тощо;
- виставка стартапів – ідей, які можуть полегшити життя в урбаністичному місті. Свої ідеї щодо вирішення проблеми з житлом, водою, їжею, транспортом, відходами представлятимуть команди з області та інших міст України.
Таймінг фестивалю SiverTechfest2020:
9.00 -10.00 реєстрація
10.00 -10.30 відкриття фестивалю
10.30 -12.00 оцінювання open category Smart-city
10.30 -12.30 змагання роботів
13.00 - нагородження open category
12.30 -15.00 обід ,планетарій
15.00 -16.30 робо перегони
16.45 -17.30 нагородження
Місце проведення:
Чернігівський Національний університет "Чернігівський колегіум" імені Т.Г. Шевченка.
ІІ-й поверх, спортивна зала навчального корпусу.
Контакти для ЗМІ:
ГО «Тьютор Хаб» - Лимар Наталія Юріївна, 0933937878
Технічна лабораторія «Ліга роботів» - Шостак Наталія Олександрівна, 0965476507
Останні новини Чернігівщини
Медіабаза Чернігів зібрала місцевих медійників на День журналіста 14:57
6 червня, у День журналіста, регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів» організував зустріч для представників місцевих редакцій.
У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації 14:32
У шести медичних закладах Чернігівської області з’явилися сучасні відділення амбулаторної реабілітації. Нові простори запрацювали у Городні, Козельці, Бобровиці, Куликівці, Бахмачі та Мені. Це дозволить жителям громад – як військовослужбовцям, так і цивільним чи ветеранам – отримувати якісні реабілітаційні послуги ближче до місця проживання.
Відкрито реєстрацію на відбіркові змагання «Ігри Ветеранів 2026» зі стрільби з луку, настільного тенісу та кросфіту 12:08
Міністерство у справах ветеранів України оголосило про початок реєстрації на відбірковий етап Всеукраїнських спортивних змагань «Ігри Ветеранів 2026». Учасники змагатимуться у стрільбі з луку, настільному тенісі та кросфіті.
Відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка 12:01
Сьогодні, 9 червня, відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка. Керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств Чернігівської міської ради були зібрані з метою обговорення нагальних робочих питань та координації подальшої діяльності.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.