Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 листопада, 09:45:45

Обласний Форум бджолярів

20.02.2020   11:00Агенцiя

Проводить Головне управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області.

Основна тема: «Профілактика отруєння бджіл».

Участь у зібранні візьмуть пасічники і сільгоспвиробники з різних куточків Чернігівщини, керівники структурних підрозділів Держпродспоживслужби. Серед запрошених – заступник голови облдержадміністрації Олександр Савченко і заступник голови обласної ради Арсен Дідур.

Реєстрація учасників: 10.30.

Початок Форуму: 11.00.

Місце проведення: м. Чернігів, вул. 1 Травня, 180 (1 поверх, актова зала приміщення Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області).

Контактні телефони: (0462) 601-900, 063-436-65-75.

Останні новини Чернігівщини

Реконструкція тепломереж на вулиці Коцюбинського та проспекті Перемоги не впливає на подачу тепла й гарячої води споживачам КП «Теплокомуненерго» 09:15

Комунальне підприємство «Теплокомуненерго» повідомляє, що роботи з реконструкції теплових мереж на вулиці Коцюбинського та проспекті Перемоги виконуються у відповідності до умов договору з підрядною організацією.

Вберегли людей від смертельної небезпеки: вибухотехніки поліції Чернігівщини знешкодили бойові частини ворожих ударних безпілотників 08:41

Співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини вкотре успішно відпрацювали виклики за фактами виявлення нерозірваних бойових частин ворожих ударних безпілотників, збитих Силами оборони України у Чернігівській області.

За підтримки Латвії у Чернігові запрацювало оновлене педіатричне відділення та Центр захисту прав людини 08:20

У Чернігівській центральній районній лікарні відкрили оновлене педіатричне відділення. Цей проєкт реалізувала благодійна організація «Tavi draugi» коштом Уряду Латвії.

У Прилуках поліцейські відзначили ліцеїстку, яка повідомила про спробу ворожого вербування 17:50

Начальник Прилуцького районного відділу поліції Василь Ободовський разом із начальницею сектору «Служба освітньої безпеки» Яною Гуменною відзначили ученицю місцевого ліцею Ангеліну Гришину.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини