Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 серпня, 16:43:16

Пленарне засідання п’ятдесят першої позачергової сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання

05.02.2020   09:00Агенцiя

5 лютого, відбудеться позачергова сесія Чернігівської міської ради. Про її скликання чернігівський міський голова Владислав Атрошенко оголосив щойно на щотижневій розширеній нараді з керівниками КП та структурних підрозділів міської ради.
Сесія розгляне питання звернення до керівництва держави з приводу порядку оплати за газ.
Очевидно, що на сьогодні цей порядок викликає нерозуміння і обурення споживачів. Про це надходить багато звернень, скарг. На практиці реалізується хибна логіка нарахування такої оплати, яка призводить до негативних результатів як щодо побутових споживачів, так і бізнесу, юридичних осіб. Потрібно, щоб у це питання вже втрутився Президент України, вважає чернігівський міський голова.
Зал засідань міської ради.
Початок - 09.00
 

Останні новини Чернігівщини

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54

З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.

Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02

Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини