Медична конференція "Актуальні питання кардіохірургії"
Дата: 7 лютого.
Місце: м. Чернігів, вул. 1-го Травня, 168-Б, Чернігівська міська лікарня №2, великий конференц-зал (адмінкорпус).
ПРОГРАМА
12.00 – Реєстрація учасників. Кава-брейк. Спілкування з журналістами.
12.30 – Відкриття конференції та привітання учасників.
Вступне слово.
Фаль В. П. – заслужений лікар України, головний лікар КНП «Чернігівська міська лікарня №2».
12.45 – «Актуальні питання кардіохірургії».
Венгер І. В. – завідувач кардіохірургічного відділення, позаштатний лікар-кардіохірург Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА .
13.00 – «Черезстравохідне УЗД – «золотий стандарт» діагностики при операціях на відкритому серці».
Косуха Д. О. – лікар-анестезіолог Чернігівської міської лікарні №2.
13.15 – «Переваги артеріальної реваскуляризації міокарда на відкритому серці».
Подоляк О. А. – лікар – хірург серцево-судинний Чернігівської міської лікарні №2.
13.30 – «Інтенсивна терапія гострої ниркової недостатності в кардіохірургічних хворих».
Шуман Е. П. – лікар – анестезіолог Чернігівської міської лікарні №2.
13.45 – «Інфекційний ендокардит: актуальні питання та проблематика».
Пилипенко О. В. – лікар-хірург серцево-судинний Чернігівської міської лікарні №2.
14.00 – Закриття конференції.
Останні новини Чернігівщини
Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним 11:04
Учора, у День Державного Прапора України, прикордонну Корюківську громаду відвідали міністр у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб Віталій Безгін, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс та директор Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel в Україні Дірк Депре.
25 серпня: цей день в Україні і світі 08:23
День 1644 Російська агресія - Day 1635 Russian aggression
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.