VІІІ науково-практична конференція “Розумовські зустрічі”
VІІІ науково-практична конференція “Розумовські зустрічі”: про формування сучасного базового та субрегіонального рівнів адміністративно-територіального устрою в Україні; зміни в системі державної служби та служби в органах місцевого самоврядування; стан реалізації регіональних та місцевих стратегій розвитку; успішні практики розвитку сільських територій (за участю керівництва облдержадміністрації).
Організатори: Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, Сіверський інститут регіональних досліджень за підтримки фонду Ганса Зайделя.
Партнери: Інститут законодавства Верховної Ради України, Дніпропетровський інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.
м. Чернігів (12.12); Козелецька та Остерська об’єднані територіальні громади (13.12).
Відкриття: 12.12 о 10.00, конференц-зал Будинку засідань обласної ради.
Останні новини Чернігівщини
Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.
57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44
Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.
19 травня: цей день в Україні і світі 08:42
День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.