Прес-конференція з нагоди старту XVІ Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA
25 листопада о 11:00 год. у Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. В. Г. Короленка, проспект Перемоги 41, відбудеться прес-конференція з нагоди відкриття XVІ Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA в Чернігові та Чернігівській області.
Під час прес-конференції організатори фестивалю в Чернігові та Чернігівській області Громадська організація «МАРТ» презентує програму цьогорічного фестивалю в Чернігові та Чернігівській області.
Відкриється кінофестиваль показом фільму «Послухай» Нідерланди, тривалість 15 хв.
Участь у прес-конференції беруть:
- Руслана Бурова - виконавча директорка громадської організації «МАРТ»;
- Андрій Волинець - координатор фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA в Чернігові та Чернігівській області;
- Чепурна Ганна – практичний психолог;
- Щербина Наталія – методист з історії, правознавства та географії методичного центру управління освіти Чернігівської міської ради.
Останні новини Чернігівщини
Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10
З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.
Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05
Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).
У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36
Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.
Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32
Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання
Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25
Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.