Знайти порозуміння щодо шляхів розвитку громад Чернігівщини
Запрошуємо представників громадськості; головних розпорядників бюджетних коштів м. Мена та м. Ніжин; громадських експертів у сфері належного врядування і місцевого бюджету та медіа на круглий стіл «Система управління якістю для ефективного місцевого самоврядування», що відбудеться о 12-00 у вівторок 6 листопада у Прес-клубі «Чиста політика».
Ми обговоримо результати громадського аудиту «Впровадження системи внутрішнього контролю та внутрішнього аудиту (ВК-ВА) в органах місцевого самоврядування» у 8-ми громадах 4-х областей України.
Громадський аудит провела Мережа ресурсних центрів із розвитку місцевої демократії за методикою та при координації ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва». Записка на http://www.frgn.mk.ua/wp-content/uploads/2019/09/Analit19.pdf.
Також директор ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва», координатор ініціативи #ГромадськаПрефектура Михайло Золотухін людською мовою пояснить:
Вимоги законодавства України щодо запровадження системи внутрішнього аудиту та внутрішнього контролю;
Можливості системи управління якістю для ефективності та корисності для громадян місцевого бюджетного процесу;
Відповідальність місцевих посадових осіб органів місцевого самоврядування;
Як запровадити систему ВК- ВА у м. Ніжин та м. Мена.
Місце проведення: приміщення Прес-клубу «Чиста політика» (вул. Полуботька 6а, м Чернигів). Початок реєстрації о 11-45.
З питань участі звертатись до 17-00, 5 листопада до Наталії Дрозд ( голова ГО «Доброчин»(м. Чернігів) на:
E-mail: dobrochyn@cn.relc.com , Тел: (050) 382-85-90.
Прес-служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» та ГО «Доброчин»
Круглий стіл проводиться в рамках проекту «Внутрішній контроль та аудит – як основа підвищення ефективності місцевих бюджетів у 4-х регіонів України», якій реалізує ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» за підтримки Уряду Великої Британії та в рамках діяльності «Мережі ресурсних центрів із розвитку місцевої демократії».
Партнери проекту: ГО «Центр Доброчин» (м. Чернігів); ЛОГО «Громадська ініціатива Луганщини» (м. Севєродонецьк Луганська область); ДОГО «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики».
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині визначили 12 закладів освіти, які отримають кошти на системи резервного електроживлення 15:28
В ОВА затвердили перелік із 12 закладів освіти, які зможуть встановити системи електроживлення за кошти державної субвенції.
Міську стипендію за високі досягнення у навчанні призначили ще двом учням 14:36
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради на засіданні 23 липня ухвалив рішення про встановлення міської стипендії за високі досягнення у навчанні у розмірі 2 100 грн ще двом учням закладів загальної середньої освіти.
Конкурсний комітет визначив перевізника на автобусний маршрут №29С 14:24
24 липня у Чернігівській міській раді під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання тимчасового міського конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування.
В’ячеслав Чаус зустрівся з прикордонниками, які працюють на Семенівському напрямку 13:33
Очільник Чернігівської обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус працював на північних рубежах області, де разом із начальником 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Олександром Павликом перевірив готовність підрозділів, які виконують завдання на Семенівському напрямку.
Чернігівщина жнивує: аграрії обмолотили майже 27 тис. га полів 13:22
В області набирає обертів збиральна кампанія. Попри виклики воєнного часу та мінливі погодні умови, аграрії Чернігівського, Ніжинського, Прилуцького та Корюківського районів розпочали збирання ранніх зернових і зернобобових культур.