Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 серпня, 12:16:05

Перший місяць офіційної виборчої кампанії на Чернігівщині: результати моніторингу

07.09.2012   14:00Агенцiя

07 вересня 14. 00 в Експертному клубі “Чиста політика” (м. Чернігів, вул. Полуботка, 6-а) відбудеться презентація результатів громадського спостереження за виборчим процесом на Чернігівщині після офіційного старту кампанії.
Порядок денний:
- Презентація ЧОЦ “Ініціатива” результатів спостереження в рамках проекту “Громадський моніторинг парламентських виборів 2012 р. в Чернігівській області”.
- Представлення ГО “Поліський фонд міжнародних і регіональних досліджень” результатів проекту “Сприяння молоді в спостереженні за виборчим процесом на Чернігівщині”
Обговорення
Увага доповідачів, зокрема, буде звернута на такі питання:
- особливості виборчої кампанії 2012
- які порушення зафіксували громадські спостерігачі: підкуп виборців та адмінресурс
- як формувалися окружні виборчі комісії
- скільки коштів кандидати витрачають на рекламу
Запрошуються всі зацікавлені представники ЗМІ, громадських та політичних сил.

Останні новини Чернігівщини

Завершила роботу літня школа самоврядування

Завершила роботу літня школа самоврядування 10:42

Перший заступник голови облдержадміністрації Віталій Загайний вручив у четвер сертифікати про завершення курсу «Ефективна виборча кампанія: від ідеї до плану дій» учасникам «Літньої школи самоврядування», організованої ГО «Центр громадянських ініціатив» за підтримки представництва «Міжнародного фонду імені Фрідріха Науманна за свободу» в Україні.

Відкрилось обласне відділення з баскетболу

Відкрилось обласне відділення з баскетболу 10:38

Вперше в історії Чернігівщини в області сформували відділення з баскетболу. Воно функціонуватиме при Комунальному закладі "Школа вищої спортивної майстерності з ігрових видів спорту" Чернігівської обласної ради.

До 201-ї річниці з дня народження Пантелеймона Куліша

До 201-ї річниці з дня народження Пантелеймона Куліша 10:27

7 серпня на території обласного історико-меморіального музею-заповідника «Ганнина Пустинь» у Борзнянському районі відбулося мистецьке свято до 201-ї річниці з дня народження українського письменника, історика, поета, етнографа, публіциста Пантелеймона Куліша.

Робочий візит прокурора до прикордонників

Робочий візит прокурора до прикордонників 10:19

6 серпня на ділянці відповідальності відділу прикордонної служби «Добрянка» проведено робочу зустріч представників правоохоронних органів за участі прокурора Чернігівської області Андрія Парусова, начальника Чернігівського прикордонного загону Олександра Чорного та в.о. начальника Північної митниці Володимира Подоляко.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини