Наукова-практична конференція лікарів-ендокринологів на тему “Актуальні питання сучасної діабетології”
Наукова-практична конференція лікарів-ендокринологів на тему “Актуальні питання сучасної діабетології”.
Проводить Управління охорони здоров’я облдержадміністрації за участю провідних фахівців Національної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика та Київського клінічного ендокринологічного центру.
Конференц-зал Готельно-туристичного комплексу “Придеснянський” (м. Чернігів, вул. Шевченка, 99-А).
Початок об 11:00.
Останні новини Чернігівщини
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25
Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.
Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04
В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.
4 травня: цей день в Україні і світі 09:59
День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression