Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 квітня, 05:16:19

"Хода за свободу" з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми

18.10.2019   15:00Агенцiя

В п'ятницю, 18 жовтня о 15.00, в м. Чернігові відбудеться інформаційна акція Walk for Freedom («Хода за свободу») з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми.

Акція спрямована на підняття рівня обізнаності населення щодо проблеми торгiвлi людьми, поширення важливої інформації про тенденції її розвитку та небезпеку, яку вона становить.

Цей захід не є протестом, це мовчазна і мирна хода, яка проходить вже шість років поспіль на захист мільйонів чоловіків, жінок та дітей, які зараз знаходяться у рабстві. Цього року небайдужі громадяни знову вийдуть на вулиці своїх міст аби об’єднати зусилля та зробити свій вклад у відновлення справедливості. Walk for Freedom (Хода за свободу) в Україні розпочнеться 18 жовтня в обласних центрах та закінчиться фінальною для 2019 року Ходою у м. Києві 19 жовтня.

Walk for Freedom в Чернігові організований Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини за сприяння Чернігівської облдержадміністрації та за підтримки Громадської спілки А21 Україна, Міжнародної організації з міграції (МОМ), Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) та інших суб’єктів, які працюють у сфері протидії торгівлі людьми.

Відкриття акції на «Зеленій сцені» планується за участі керівництва  Чернігівської ОДА, Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА, Управління сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради. Заплановано провести короткі виступи для того, щоб розповісти про реалії торгівлі людьми в світі та Україні, роздати інформаційні листівки та поспілкуватись з перехожими.

У рамках заходу планується проведення ходи за маршрутом: «Зелена сцена» (напроти Чернігівської ОДА) до парку напроти готелю «Україна» (Проспект Миру, 33). Учасники будуть одягнені в одяг чорного кольору, в руках будуть чорні парасолі з логотипом “Walk for Freedom”.

Сучасне рабство – це міжнародний злочин, який вражає усі нації, та впливає на людей усіх рівнів достатку. Мета акції Walk for Freedom - розвивати діалоги, які будуть сприяти попередженню проблеми, покращенню підтримки постраждалих та переслідуванню торговців людьми на глобальному рівні.

Для додаткової інформації:
Наталія Кулікова, Чернігівський громадський комітет захисту прав людини
Тел.: 063-049-72-56; (0462) 675-281
E-mail: protection.ua@gmail.com

Останні новини Чернігівщини

Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30

На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.

В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43

Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.

Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.

Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10

Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:18

Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини