Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 грудня, 11:24:55

Громадські слухання з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності

08.10.2019   11:00Агенцiя

Громадські слухання з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності: “Зберігання рідких паливно-мастильних матеріалів об’ємом 350 кубічних метрів на складі за адресою по вул. Елеваторна, буд. 1 в м. Чернігові Чернігівської області”.
Проводить Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації.
Адмінприміщення ТОВ “Чернігівська індустріальна молочна компанія” (м. Чернігів, вул. Елеваторна, 1).
Початок об 11:00.

Останні новини Чернігівщини

Вибухотехніки поліції Чернігівщини продовжують знешкоджувати збиті ворожі безпілотники 11:22

Днями співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини знешкодили нерозірвану бойову частину ворожого ударного безпілотника, який був збитий Силами оборони України у Чернігівському районі.

Поліцейські Чернігівщини вибороли призові місця на Всеукраїнських ветеранських змаганнях 11:21

Днями у Києві відбувся турнір «Звитяга нескорених», який об’єднав 500 ветеранів, ветеранок та поранених захисників з усієї України.

Компенсаційні програми для роботодавців, які сприяють працевлаштуванню людей з інвалідністю

Компенсаційні програми для роботодавців, які сприяють працевлаштуванню людей з інвалідністю 11:19

Служба зайнятості надає фінансову підтримку роботодавцям, які винаймають чи облаштовують робочі місця для людей з інвалідністю.

У Городні з’явився осередок для тимчасового проживання ВПО 11:15

У Городні з’явився осередок для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб. Там облаштували 10 кімнат. Чотири із них поки вільні. Проєкт реалізувала міська рада в партнерстві з донорами.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:01

Протягом минулої доби небезпечних подій не зареєстровано.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини