Відкриття виставки "Пілігрими краси й духовності"
9 жовтня о 15.00 у Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана (вул. Музейна, 6) відбудеться відкриття виставки олійних і пастельних робіт членів Національної спілки України подружжя Олексія Крюкова та Діани Варакути «Пілігрими краси й духовності».
В експозиції представлені портрети, пейзажі, натюрморти, жанрові сцени, створені у кінці ХХ – на поч. ХХІ століття. Переважають твори філософського осмислення плинності життя та присвячені краєвидам Чернігівщини.
Початок заходу о 15:00 за адресою: м. Чернігів, вул. Музейна, 6.
Виставка триватиме до 12.11.2019 р.
Деталі – зател.: 0462-611-573.
Останні новини Чернігівщини
ТОП 5 послуг для людей з інвалідністю від служби зайнятості 08:55
Протягом січня-листопада 2025 року послугами Чернігівської обласної служби скористалися понад 1,3 тис. людей з інвалідністю.
До суду направлено справу трьох російських командирів, причетних до загибелі 20 людей у Чернігові 08:48
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направили до суду обвинувальний акт стосовно командира 35-ї окремої мотострілецької бригади 41-ї загальновійськової армії Центрального військового округу зс рф та двох підлеглих командирів батальйонних тактичних груп.
На Чернігівщині внаслідок ворожої атаки поранені двоє людей: поліція документує воєнні злочини росіян 08:47
Вчорра вдень російська армія ударила безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.
Агентство Enabel передало Чернігівському центру крові нову автівку і допоможе з ремонтом приміщення 08:45
У Чернігові підписали меморандум між ОВА, Бельгійським агентство з міжнародного співробітництва Enabel, Центром крові і підрядником щодо капітального ремонту будівлі Центру. У проєкті також передбачена термомодернізація.
5 грудня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1381 Російська агресія - Day 1381 Russian aggression