Круглий стіл щодо особливостей акредитації спеціальностей закладів вищої освіти (ЗВО) І-ІV рівнів акредитації
27 вересня, в п’ятницю, у Чернігові відбудеться круглий стіл щодо особливостей акредитації спеціальностей закладів вищої освіти (ЗВО) І-ІV рівнів акредитації.
Проводить – Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти
Спікер:заступник голови Національного агентства із забезпечення якості вищої освітиНаталіяСтукало.
Початок заходу: 10:00
Місце проведення:Чернігівський національний технологічний університет (вул. Шевченка, 95, аудиторія 224 ,ІІ поверх головного корпусу).
Акредитація для ЗМІ до 08:00 27 вересня за тел: (063)- 180- 12- 04 Наталія Конопля, або електронною адресою zavhorodnia_n@ukr.net
Останні новини Чернігівщини
Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює 11:19
А це тому, що підприємиця Оксана Труш скористалася програмою «Енергопідтримка для ФОП», за якою отримала безповоротну фінансову допомогу від держави. Каже: «Я намагаюся використовувати кожну можливість, аби бізнес працював. Кошти пішли на закупівлю пального – і це на сьогодні дієва підтримка для підприємців».
Ветерани поліції Чернігівщини вибороли призові місця на спортивних змаганнях 10:14
Днями відбувся Всеукраїнський турнір зі стронгмену «Сильні України». Серед 280 учасників – ветерани поліції Чернігівщини: помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики Вадим Довгошей та ветеран-спецпризначенець Антон Душко.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:13
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечна подія, а саме: 1 пожежа.
4 березня: цей день в Україні і світі 09:11
День 1470 Російська агресія - Day 1470 Russian aggression
Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59
Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.