Прес-конференція "Міський голова, виконавчі органи чи депутати – хто у Чернігові працює найбільш публічно? Результати вимірювання Індексу публічності 2018"
У середу, 2 жовтня 2018 року Громадянська мережа ОПОРА у Чернігові презентуватиме результати шостого вимірювання Індексу публічності органів місцевого самоврядування.
На прес-конференції буде представлено рейтинг публічності 24 муніципалітетів, а також окремих суб’єктів дослідження – міських голів, виконавчих органів та депутатів міських рад. Окрім цього, експерти проаналізують сильні та слабкі сторони діяльності кожного суб’єкта моніторингу й розкажуть, які зміни та нові практики сприяли підвищенню рівня публічності Львова у всеукраїнському рейтингу 2018 року.
Нагадаємо, що у попередні роки найвищі показники відкритості, прозорості та підзвітності демонстрували муніципалітети Івано-Франківська, Києва, Луцька та Вінниці. За підсумками вимірювання Індексу публічності 2017 та 2016 років Львів належав до категорії міст із задовільним рівнем публічності, у 2015 році – із задовільним. Чи є ще в Україні не публічні муніципалітети, чи прогресують міста-лідери та яке місце у рейтингу цього річ визначено Чернігову – розповімо під час прес-конференції.
Спікери заходу:
· Висіканець Наталія, координатор вимірювання Індексу публічності в Чернігові.
Дата проведення: середа, 2 жовтня, об 11.00
Місце проведення: прес-центр "Чернігівський вибір", вул. Шевченка, 5, м.Чернігів
Контактна особа: Висіканець Наталія - 0952850539.
Довідково: Індекс публічності – це загальнонаціональна кампанія моніторингу прозорості, відкритості та підзвітності діяльності органів та посадових осіб місцевого самоврядування. Об’єктом моніторингу є міські ради в обласних центрах України. У 2018 році вимірювання здійснювалося також у тимчасово перенесених обласних центрах Донецької та Луганської областей.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42
Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.
Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10
Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.
У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47
На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.
У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07
Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.
Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).