Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 17 лютого, 23:26:42

Художній світ прози Михайла Коцюбинського

19.09.2019   10:00Агенцiя

19-20 вересня в Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику Михайла Коцюбинського відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Художній світ прози Михайла Коцюбинського». Вона присвячена 155-річчю від дня народження письменника.
У конференції візьмуть участь кількадесят науковців з усієї України. За результатами конференції буде видано збірник матеріалів.
Музей-заповідник Михайла Коцюбинського запрошує всіх охочих долучитися до проведення конференції та взяти участь у прослуховуванні та обговоренні статей.
Початок реєстрації учасників о 9:30.
Початок конференції о 10 годині.
В рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції у музеї-заповіднику Михайла Коцюбинського відбудеться:
15:00. Презентація антології «Цвіт папороті» учасників Чернігівської літературної школи «Цвіт папороті».
17:00. Літературна композиція за твором Михайла Коцюбинського студентської театральної студії «Джерело».
Вхід – вільний.
Довідки за телефонами: (0462) 677-481, 678-741.

Адреса музею: м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 3.

Останні новини Чернігівщини

Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0: від усвідомлення – до дій

Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0: від усвідомлення – до дій 11:43

Проєкт “Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0” – це простір, створений для підтримки дівчат 14-16 років із різних куточків України у розвитку лідерських навичок, розуміння себе та світу навколо.

СБУ викрила на Чернігівщині підпалювача, який на замовлення рф знищив військове авто та намагався втекти за кордон

СБУ викрила на Чернігівщині підпалювача, який на замовлення рф знищив військове авто та намагався втекти за кордон 11:33

Контррозвідка Служба безпеки викрила на Чернігівщині зловмисника, який за вказівкою куратора з рф знищив військовий автомобіль, що використовувався для забезпечення підрозділів Сил оборони України та намагався втекти з країни.

У січні 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 946 мільйонів гривень податків та зборів 11:30

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень 2026 року надійшло 946 млн грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 111 млн грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.

Можливості для розвитку: що пропонує громадам Чернігівщини «U-LEAD з Європою» у 2026 році 10:20

Команда Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Чернігівській області представила головам громад регіону результати роботи за 2025 рік та окреслила нові можливості співпраці у 2026 році. Під час зустрічі йшлося про навчальні програми, консультаційну підтримку та нові ініціативи для розвитку громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:35

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.