Свято "Примчу на білому коні" з нагоди ювілею Сергія Дзюби
20 вересня о 13 годині в обласній науковій бібліотеці імені В. Короленка розпочнеться ювілейне літературно-мистецьке свято «Примчу на білому коні» з нагоди 55-ліття відомого українського письменника і журналіста, президента Міжнародної літературно-мистецької Академії України, редактора обласної газети «Чернігівщина: новини і оголошення» Сергія Дзюби та 30-річчя його творчої діяльності.
Запрошені народний артист України, видатний поет, автор багатьох пісень Андрій Демиденко, відомий композитор Борис Раденко, який створює музику для кіно, театру та зірок естради, і заслужений артист України, популярний співак Павло Мрежук (м. Київ), дует авторської пісні, лауреати міжнародних та всеукраїнських фестивалів і конкурсів Інна й Тетяна Чабан (м. Чернігів).
Відбудеться презентація нової пісні Сергія Дзюби і Бориса Раденка «Батьку мій».
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43
Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.
Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39
За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.
Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37
Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».
Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36
Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:28
Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.