Прес-конференція, присвячена проведенню II Інноваційного освітнього форуму
Очікується, що у форумі візьмуть участь 350 освітян з 17 регіонів України і 37 спікерів-експертів. У програмі форуму: дискусійна панель, біля 30 майстер-класів та тренінгів. Серед спікерів: відомі педагоги зі світовим ім’ям.
Більше про форум, його програму та цікавинки повідомлять організатори під час прес-конференції 11 вересня.
Спікери прес-конференції від організаторів:
Коваленко Оксана — увійшла в ТОП-20 кращих учителів України за версією національної премії Global Teacher Prize Ukraine, сертифікований тренер Microsoft, тренер учителів математики та інформатики, освітній блогер;
Хольченкова Наталія - аспірант Національного університету «Чернігівський колегіум» ім. Т.Г.Шевченка, керівник освітнього центру «Альянс клас», депутат Чернігівської міської ради;
Тимошенко Анатолій - проректор із виховної роботи Національного університету «Чернігівський колегіум» ім. Т.Г.Шевченка;
Тимошенко Яніна - директор методичного центру Управління освіти Чернігівської міської ради.
Дата та час прес-конференції: 11 вересня 2019 року, 14.00 год.
Місце проведення: Чернігів, вул. Магістратська, 7, зал засідань виконавчого комітету міської ради.
Останні новини Чернігівщини
24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38
День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression
Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00
2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.
Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.
Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54
Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.
В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47
Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.