Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 серпня, 11:34:02

Фінальна зустріч у межах проекту "Мандрівний поетичний бібліопростір А+"

17.08.2019   10:30Агенцiя

17 серпня о 10:30 у Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка відбудуться фінальні поетичні читання «МАНДРІВНІ ВІРШІ» у межах проекту «Мандрівний поетичний бібліопростір А+», який реалізується Чернігівською ОУНБ ім. В. Г. Короленк17 серпня о 10:30 у Чернігівській ОУНБ ім. В. Г. Короленка відбудуться фінальні поетичні читання «МАНДРІВНІ ВІРШІ» у межах проекту «Мандрівний поетичний бібліопростір А+», який реалізується Чернігівською ОУНБ ім. В. Г. Короленка за підтримки Українського культурного фонду.а за підтримки Українського культурного фонду.

Останні новини Чернігівщини

9 серпня - День будівельника

9 серпня - День будівельника 09:01

У деяких пострадянських країнах святкується у другу неділю серпня. Свято День будівельника вперше встановлене за Хрущова 6 вересня 1955. Є традиційним у календарі працівників будівельних галузей. Популярні святкові заходи мають щорічний характер.

До Дня будівельника. ДОВІДКА

До Дня будівельника. ДОВІДКА 14:25

Середньооблікова кількість штатних працівників у будівництві Чернігівщини з початку року становила 3,5 тис. осіб.

Яка підготовка потрібна військовим зв’язківцям?

Яка підготовка потрібна військовим зв’язківцям? 13:53

В сучасних умовах проходження військової служби рівень підготовки зв’язківців кожного року значно покращується. Це обумовлено в першу чергу оснащенням новітніх засобів зв’язку, таких як «Harris», що використовуються для зв'язку на великих відстанях, «Motorola» та інших.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини