Прес-конференція про запуск сучасної інклюзивної креативної студії для молоді "MICS 4U"
Чернігівський обласний молодіжний центр запрошуєпредставників ЗМІ, чернігівців та гостей міста 4 липня о 10:00 на прес-конференцію, приурочену запуску сучасної інклюзивної креативної студії для молоді "MICS 4U".
Проект було підтримано Українським культурним фондом у рамках програми «Інклюзивне мистецтво». Він передбачає створення сучасної інклюзивної креативної студії для молоді "MICS 4U" на базі Чернігівського обласного молодіжного центру для сприяння створення якісних та інноваційних культурних продуктів молоддю, яка має інвалідність.
Метою такої студії є реалізація соціальної творчості молоді з інвалідністю, де будуть враховуватися їх інтереси, а діяльність базуватиметься на соціалізації, соціальній активності, саморозвитку, самооцінці, самореалізації у певних умовах соціального середовища. Тому проектом передбачено роботу з молоддю, яка має інвалідність, у чотирьох напрямках: блогінг та робота у соціальних мережах; відеоблогінг; живопис; графічний дизайн.
Місце проведення заходу: Чернігівський обласний молодіжний центр, вул. Магістратська, 3.
Вхід вільний.
Останні новини Чернігівщини
Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 00:00
На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.
Продовжується надання матеріальної підтримки власникам житла, пошкодженого внаслідок ударів рф 17:06
2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста, чиє житло постраждало внаслідок російської військової агресії.
Поліцейські Чернігівщини скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора каналу збуту зброї та боєприпасів 16:35
Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду справу 28-річного чернігівця, який налагодив канал постачання вогнепальної зброї та набоїв в обласному центрі.
У Чернігові вшанували пам’ять усіх загиблих у Війні на Незалежність України 15:58
З нагоди четвертої річниці звільнення Чернігівщини від російських окупаційних військ в обласному центрі відбулися тематичні заходи.
Поліція Чернігівщини встановлює обставини та причетних до булінгу школяра 15:10
В ході моніторингу соцмереж поліцейські виявили відео на якому під час поїздки у шкільному автобусі один з хлопців чинить булінг стосовно іншого школяра.