Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 21 травня, 19:38:41

Прес-конференція офісу виборчих програм політичної партії "Сила і честь"

25.06.2019   12:00Агенцiя

У вівторок 25 червня у прес-центрі «Чиста Політика» (вул.Полуботка, 6-А) відбудеться  прес-конференція офісу виборчих програм політичної партії «Сила і честь» І. Смешка.

Тема прес-конференції: Презентація офісу реалізації передвиборчих програм та підтримка кандидатів в народні депутати політичної партії  «Сила і честь» Ігоря Смешка.

Початок заходу о 12.00 

Учасники:
1. Модератор, представник офісу  - Кухарук Олександр Васильович.
2. Кандидат в народні депутати № 11 політичної партії  «Сила і честь» - Поживанов Михайло Олександрович.
3. Кандидат в народні депутати № 15 політичної партії  «Сила і честь» - Денисенко Вадим Ігорович.
4. Кандидат в народні по мажоритарному округу № 205 Людмила Геннадіївна Бабичева.
5. Кандидат в народні по мажоритарному округу № 210 Личман Віталій Вікторович
Замовник несе повну відповідальність за всі заяви, зроблені на прес-конференції, а також надані матеріали.

Контактна особа Кухарук Олександр 0665461498

Останні новини Чернігівщини

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

На Чернігівщині ярими культурами засіяно майже 80% від запланованого 12:27

Аграрії області нарощують темпи сівби: під ярими культурами – 826,7 тис. га. Це становить майже 80% від запланованих обсягів.

Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків

Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:16

Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний місцевий мешканець. Зловмисника затримали. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:14

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій а саме: 1 випадок загибелі на водних об’єктах та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини