Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 березня, 17:17:28

Круглий стіл "Проблеми та перспективи розвитку енергетичного сектору Чернігівської області: чи можлива енергоефективна евроінтеграція"

27.05.2019   14:00Агенцiя

Круглий стіл "Проблеми та перспективи розвитку енергетичного сектору Чернігівської області: чи можлива енергоефективна евроінтеграція" який проводиться в рамках проекту «Посилення громадського впливу на прискорення реформування енергетичного сектора у відповідності до Угоди про асоціацію Україна-ЄС» відбудеться 27 травня в прес центрі "Чернігівський вибір" (м. Чернігів вул. Шевченка 5), початок 0 14.00.
 
Під час круглого столу буде презентовано дослідження стану справ в сфері енергетичного сектору, та впровадженні енергоефективних заходів в регіоні.

Учасники матимуть змогу висловити думку щодо можливого впливу громадськості на прискорення впровадження  евроінтеграційних реформ, та розбудови співпраці між владою та представниками громадянського суспільства в цій сфері.

Останні новини Чернігівщини

Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові

Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові 09:39

4 березня під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, присвячене підготовці до пропуску льодоходу, весняної повені та паводків у 2026 році.

За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ

За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ 09:32

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно в.о начальника УЖКГ однієї з міських рад Чернігівської області. Їй інкримінують розтрату чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинену в особливо великих розмірах, в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 191 КК України)

На Чернігівщині затверджено Регіональний план управління відходами до 2033 року 09:31

Розпорядженням начальника ОВА В'ячеслава Чауса від 2 березня поточного року № 414 затверджено Регіональний план управління відходами в області до 2033 року.

Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі

Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі 09:30

Чернігівщина — регіон, який щодня живе в умовах підвищеної безпекової загрози через близькість до кордону з країною-агресором. Відтак системна та довгострокова підтримка громад залишається критично важливою.

5 березня: цей день в Україні і світі

5 березня: цей день в Україні і світі 09:23

День 1471 Російська агресія - Day 1471 Russian aggression