Круглий стіл на тему: "Реформа освіти. Проблеми, перспективи та шляхи вирішення"
17 травня о 12:00 за адресоювул. Гетьмана Полуботка 6-Ав прес-центрі «Чиста політика» відбудеться «Круглий стіл» на тему: «Реформа освіти. Проблеми, перспективи та шляхи вирішення».
Організатори заходу ГО «Платформа освітніх ініціатив» та ГО «Добровольці».
На заході пропонуються до обговорення наступні питання:
1. Перспективи реформування шкільної освіти:
- новий зміст навчання НУШ;
- реалізації компетентнісного підходув освіті.
2. Проблеми провадження реформ:
- рівень комунікації між учасниками освітнього процесу;
- методичний супровід учителів НУШ;
- створення освітнього середовища з акцентом на зміст, а не на форми.
3. Шляхи вирішення нагальних проблем:
- публічне обговорення вищезазначених проблем;
- ефективне використання субвенцій НУШ;
- створення умов для вчителя в реалізації освітньої реформи;
- підняття престижу професії вчителя.
Запрошуємо взяти участь у роботі «круглого столу» вчителів НУШ, директорів шкіл, представників департаменту освіти та науки ЧМР, співробітників управління освіти та науки ОДА, депутатів ЧМР, громадські організації та представників ЗМІ.
Із питань участі у роботі круглого столупросимо звертатись до прес-центру «Чиста політика» або до організаторів за телефоном : +380 93 317 0403 Сергій.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:07
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.
“Jazz-Куліса” до Міжнародного дня джазу 09:13
В останній день квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день джазу. У межах творчого проєкту Чернігівського обласного філармонійного центру “Jazz-Куліса” джаз-бенд “BissQuit” 28 квітня 2026 року представив глядачам яскраву і видовищну концертну програму, присвячену цьому дню.
Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з твариною в Чернігові 09:10
28 квітня до поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з мікрорайонів Чернігова виявлено вбиту собаку.
Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів 09:09
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із австрійськими парламентарями і дипломатами. У складі делегації – представники різних політичних сил, а також – посольства. Гості відвідали Ягідне. Показали їм і наслідки російських ударів по Чернігову.
Безбар’єрність як стандарт: досвід закладів культури Чернігівщини 09:07
Про розвиток безбар’єрності в культурній сфері області говорили сьогодні на брифінгу в медіацентрі Чернігівської ОВА.