Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 29 серпня, 03:46:12

Акція "Україна питає, хто замовив Катю Гандзюк?"

18.05.2019   12:00Агенцiя

18-го травня о 12:00 активісти ініціативи "Хто замовив Катю Гандзюк" спільно з  громадськими організаціями, рухами та просто з небайдужими людьми планують всеукраїнську акцію "Україна питає, хто замовив Катю Гандзюк?".
Мета акції - нагадати суспільству та новообраному президенту про необхідність розслідування вбивства Каті.

Запрошуємо зустрітись в Чернігові на площі біля Катерининської церкви, щоб запитати "Хто замовив Катю Гандзюк?".

Акція пройде у форматі "Місто питає", люди будуть виходити у знакові місця з плаками "Херсон питає: Хто замовив Катю Гандзюк", "Тернопіль питає: Хто замовив Катю Гандзюк", "Чернігів питає: Хто замовив Катю Гандзюк", "Рівне питає: Хто замовив Катю Гандзюк" і так далі. Десятки міст.

Ви можете самостійно надрукувати або намалювати плакати "Хто замовив Катю Гандзюк?". Звертайтесь за макетами у приватних повідомленнях до організатора події.
_
Наголошуємо, що акція розпочнеться 18 травня о 12:00 з хвилини мовчання в пам'ять про жертв геноциду кримськотатарського народу.
Підвальна вулиця, 5, Чернігів, Україна.

Останні новини Чернігівщини

 Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями

Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06

Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».

Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік

Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43

28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.

Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40

В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.

СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки

СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30

Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.

Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти

Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29

Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.