Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 квітня, 14:43:40

Акція "Комфортне материнство"

12.05.2019   12:00Агенцiя

Створення простору в Чернігові, дружнього до матері і дитини через налагодження діалогу з представниками влади.

12 травня о 12.00. Парк Б. Хмельницького (біля монументу). 

В програмі:
• Обговорення із запрошеними представниками влади шляхів покращення зручностей в місті:
*Кімнати матері і дитини.
*Пандуси.
*Доступність відвідування магазинів та державних установ з коляскою.
*Транспорт, яким можливо скористатися з коляскою.
*Тротуари, понижені бордюри.
*Стратегія розвитку міста в напрямку покращення умов для батьків і дітей.
• Тест-драйв з колясками з метою практичної оцінки рівня  дружності міста до потреб матері і дитини (з парку Хмельницького до маг. «Прогрес»).
• Розваги для дітей.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:07

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.

“Jazz-Куліса” до Міжнародного дня джазу 09:13

В останній день квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день джазу. У межах творчого проєкту Чернігівського обласного філармонійного центру “Jazz-Куліса” джаз-бенд “BissQuit” 28 квітня 2026 року представив глядачам яскраву і видовищну концертну програму, присвячену цьому дню.

Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з твариною в Чернігові 09:10

28 квітня до поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з мікрорайонів Чернігова виявлено вбиту собаку.

 Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів

Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів 09:09

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із австрійськими парламентарями і дипломатами. У складі делегації – представники різних політичних сил, а також – посольства. Гості відвідали Ягідне. Показали їм і наслідки російських ударів по Чернігову.

Безбар’єрність як стандарт: досвід закладів культури Чернігівщини

Безбар’єрність як стандарт: досвід закладів культури Чернігівщини 09:07

Про розвиток безбар’єрності в культурній сфері області говорили сьогодні на брифінгу в медіацентрі Чернігівської ОВА.