Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 листопада, 00:18:29

"Ярмарок професій"

17.04.2019   13:00Агенцiя

Запрошуємо старшокласників закладів загальної середньої освіти на профорієнтаційний захід "Ярмарок професій", який відбудеться 17 квітня в приміщенні Чернігівського обласного Палацу дітей та юнацтва.

Спеціально для випускників, які  обирають майбутню професію, на запрошення Чернігівського міського центру зайнятості заклади освіти презентують свої навчальні програми.

Старшокласники матимуть змогу особисто поспілкуватися з представниками університетів і коледжів, з перших вуст отримати найвичерпнішу інформацію про перспективи здобуття різноманітних професій, умови вступу і навчання!
Заклади освіти, запрошені до участі у Ярмарку:
1. Чернігівський промислово-економічний коледж Київського національного університету технологій та дизайну.
2. Коледж транспорту та комп'ютерних технологій ЧНТУ.
3. Коледж економіки і технологій Чернігівського національного технологічного університету.
4. Чернігівський кооперативний коледж Чернігівської облспоживспілки.
5. Чернігівський базовий медичний коледж.
6. Козелецький коледж ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету.
7. Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування «Ніжинський агротехнічний коледж».
8. Остерський коледж будівництва та дизайну.
9. Київський коледж легкої промисловості.
10. Чернігівський національний технологічний університет.
11. Академія Державної пенітенціарної служби.
12. Чернігівський інститут ім. Героїв Крут Міжрегіональної Академії управління персоналом.
13. Національний університет харчових технологій (м. Київ).
14. Національний фармацевтичний університет (м. Харків).
15. Український державний університет залізничного транспорту (м. Харків).
16. Медичний інститут Сумського державного університету.

Участь у заході безкоштовна та не вимагає попередньої реєстрації!

Останні новини Чернігівщини

Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18

Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.

Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27

Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42

Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).

«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20

6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.

Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46

У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини