Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 7 лютого, 06:11:14

Захистимо право на вибір на Чернігівщині

31.03.2019   10:00Агенцiя

Об'єднатися задля відстоювання спільних політичних прав і соціально-економічних інтересів вирішили низові активіст(к)и та незалежні громадсько-політичні об'єднання. Загальнонаціональна кампанія незалежного моніторингу й спостереження за дотриманням законодавства під час процесу виборів Президента України активно працює на Чернігівщині. Презентація Кампаніїта як стартував день виборів відбудеться у неділю, 31 березня, о 10:00, у Чернігові, в прес-центрі «Чиста Політика» за адресоювул. Гетьмана Полуботка, 6А.

На прес-конференції представники/ці Чернігівської регіональної групи Громадянської кампанії захисту права на вибір розкажуть: як контролювати законність виборів, протидіяти порушенням і спробам фальшування. Окремо зосередяться на старті виборів на Чернігівщині, розкажуть, які вже порушення зафіксовані. Також детально розкажуть про розвитокКампанії в регіоні, проінтернет-сторінку Кампанії, Телеграм-бота, який дозволяє у режимі реального часу отримати консультації про те, як запобігти порушенням і завжди мати під рукою всі корисні документи, і про телефон цілодобової «гарячої лінії». Презентують Facebookта Instagram сторінки Кампанії на Чернігівщині.

По всій країні спостерігачами Громадянської кампанії є практично дві сотні відповідальних активістів/ок. Відстоювання права на вибір, відстоювання наших прав та інтересів, протидія махінаціям із підкупом – це наш громадянський обов’язок, до виконання якого може долучитись кожен охочий/а, і той хто відчуває на собі відповідальність за себе та майбутнє своєї країни.
Організатори й партнери:
● Політична партія «Республіка»
● ГО «Соціальний рух»
● Платформа «Старт»
Учасники/ці:

Антон Приходько, представник Громадянська кампанія захисту права на вибір Олександр Малець, представник Громадянська кампанія захисту права на вибір
Акредитація журналістів/ок: Антон, 097 597 10 91

Останні новини Чернігівщини

СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф

СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21

Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58

Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21

5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.

6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46

День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression