Презентація Єдиної системи відкритих бюджетів шкіл у Чернігові
Якщо ви небайдужі до діяльності навчального закладу, в якому навчається ваша дитина, то вам з нами по одній дорозі!
Під час зустрічі 19 березня 2019 року за філіжанкою кави та чаю ми поговоримо по бюджети шкіл, а саме
– як зробити школи прозорими у використанні бюджетних коштів,
– як можна розвивати школи вже зараз,
– а також про можливості розвитку навчального закладу.
Запрошуємо взяти участь у презентації Єдиної системи відкритих бюджетів шкіл батьків школярів та школярок загальноосвітніх шкіл Чернігова та всіх зацікавлених осіб.
Єдина система відкритих бюджетів шкіл – це онлайн платформа, яка дозволяє в розрізі окремого закладу освіти бачити всю фінансову інформацію: скільки коштів і на що виділяється із бюджету, на що саме спрямовуються кошти і які є нагальні потреби в школі. З 2018 року Система впроваджується у загальноосвітніх школа Чернігова.
Захід відбудеться 19 березня о 17.00 в Чернігівському обласному молодіжному центрі за адресою м. Чернігів, вул. Магістратська, 3.
Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSczY3K0KfifSjuGvT4hYvEwYmql-aEEg8Loym4GHJzoCzHxaw/viewform
Організатор заходу: громадська організація “Агенція міських ініціатив”, що намагається зробити чернігівські заклади освіти більш прозорими.
Контактна особа: Тетяна Романова – 097-606-70-96, goami.info@gmail.com
Останні новини Чернігівщини
З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01
З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.
Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56
22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.
Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54
Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.
Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52
Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.
Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51
У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.