Відкриюття виставки "Донбас: перепрочитання образу"
14 березня у Чернігівському обласному молодіжному центрі відбудеться презентація інформаційно-просвітницької, контрпропагандистської виставки «Донбас: перепрочитання образу», підготовленої Українським інститутом національної пам’яті спільно з Національним музеєм історії України.
Виставка містить маловідомі матеріали з фондів Центрального державного архіву громадських об’єднань України, Галузевого державного архіву СБУ, а також документи з Державного архіву Донецької області.
Вона є спробою деконструювання негативного медійного образу краю як «особливого» регіону, створеного російською пропагандою та актуалізованого в українському суспільстві в умовах війни Росії проти України.
У Чернігові виставку презентуватиме один із авторів Ігор Каретніков, уродженець м. Донецьк, кандидат історичних наук, співробітник Українського інституту національної пам’яті.
Організатори: Український інститут національної пам’яті, Чернігівська облдержадміністрація, Чернігівський обласний молодіжний центр.
Місце проведення: Чернігівський обласний молодіжний центр (м. Чернігів, вул. Магістратська 3,)
Початок заходу: о 12:00 14 березня 2019 р.
Останні новини Чернігівщини
Патрульні перевірили повідомлення щодо ймовірно озброєного чоловіка 17:43
Сьогодні, близько 12-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення від громадянки про те, що вулицею Олега Міхнюка рухається чоловік, який тримає у руках предмет, схожий на зброю.
Менеджмент та партнерство: новий вектор розвитку професійної освіти 17:11
Сучасні виклики ринку праці спонукають освіту трансформуватися та ефективно взаємодіяти з міжнародними партнерами та провідними роботодавцями.
Неправдивий виклик — не розвага 16:35
Учора, близько 20-ї години, до нас надійшло повідомлення про вбивство на вулиці Слобідській — чоловік заявив, що вбив водія таксі.
9 років ув’язнення за незаконний збут психотропних речовин: апеляційний суд залишив вирок без змін 16:13
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд залишив без змін вирок суду першої інстанції, яким визнано винним раніше судимого 25-річного мешканця міста Бахмач у придбанні, зберіганні з метою збуту та збуті особливо небезпечних психотропних речовин в особливо великих розмірах (ч. ч. 2, 3 ст. 307 КК України).
Регіональний план управління відходами: про розвиток в області інфраструктури сортування та переробки сміття – на брифінгу в ОВА 15:18
Реалізація Регіонального плану управління відходами дозволить громадам Чернігівщини розвивати інфраструктуру сортування та оброблення відходів. Це значно зменшить навантаження на довкілля.