Нарада щодо забезпечення ефективної відповіді на виклики, пов’язані з туберкульозом, ВІЛ-інфекцією/СНІДом
Нарада щодо забезпечення ефективної відповіді на виклики, пов’язані з туберкульозом, ВІЛ-інфекцією/СНІДом та ко-інфекцією ТБ/ВІЛ у Чернігівській області в умовах галузевого реформування; формування регіональної системи громадського здоров’я та з нагоди 100-річчя протитуберкульозної служби Чернігівщини (за участю у відкритті
Мисника О.П. – голови облдержадміністрації).
Конференц-зал готелю “Профспілковий” (м. Чернігів, вул. Шевченка, 105-А).
Початок о 10:00.
Останні новини Чернігівщини
У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14
Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.
У Чернігові поліція працює на місці атаки рф по житловому району 11:11
Сьогодні вночі ворог вкотре атакував мирне населення Чернігова. Окупанти поцілили по житловому району в центрі міста. Попередньо відомо, що від удару постраждали троє чернігівців.
Бюджети Чернігівщини отримали 2,5 мільярди гривень податків у листопаді 2025 року 11:08
Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінне виконання податкових зобов’язань та вагомий внесок у розвиток економіки й забезпечення функціонування соціальної, освітньої, медичної та інших важливих сфер життя держави та області.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:05
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.
8 грудня: цей день в Україні і світі 09:03
День 1383 Російська агресія - Day 1383 Russian aggression