Круглий стіл "Прозорі ради Чернігівщини де-юре і де-факто"
14.00 5 березня в прес-центрі “Чиста політика” за адресою: м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 6А відбудеться круглий стіл: “Прозорі ради Чернігівщини де-юре і де-факто”.
Коаліція «Прозорі Ради» дослідила рівень імплементації місцевими радами інструментів громадського контролю та участі громадян в процесі прийняття рішень. Чи закріплені вони в нормативно-правових актах, як імплементовані та на скільки придатні для користування. Будуть представлені та обговорені результати дослідження по 4 місцевим радам Чернігівської області, а саме Чернігівської обласної ради, Чернігівської, Новгород-Сіверської та Ніжинської міських рад. Та їх місце в рейтингу 16 обраних радах.
Будуть розглянуті наступні питання:
- Презентація результатів дослідження рівня імплементації місцевими радами інструментів громадського контролю та участі громадян в процесі прийняття рішень в Чернігівській області;
- Шляхи покращення результатів дослідження;
- Прозорість бюджетів місцевих рад та можливості її підвищення;
- Чи можуть відкриті дані покращити стан прозорості та підзвітності рад?
Останні новини Чернігівщини
Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22
26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.
«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18
«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.
Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12
Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.
Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52
У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.
27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50
День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression