Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 13 травня, 10:26:52

Лекція "Провісники духовної єдності України"

27.02.2019   15:00Агенцiя

27 лютого о 15.00 у Колегіумі (на Валу) лекція «Провісники духовної єдності України» (про діяльність релігійної громади Української автокефальної православної церкви у м. Чернігові у 1920-1930-х роках).
Молодший науковий співробітник Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній» Андрій Глухенький розповість про процес існування Борисоглібського собору як кафедрального храму Чернігівської єпархії УАПЦ за часів архієпископа Чернігівщини Івана Павловського у 20-х роках ХХ століття. Також буде висвітлено трагічні долі єпископів та священиків УАПЦ, що служили у м. Чернігові та були репресовані органами радянської влади.

Останні новини Чернігівщини

З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24

Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.

 Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка

Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка 09:24

У Національній бібліотеці України для дітей 11 травня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети — у наших руках!». Серед переможців — Артур Мнацаканов, який зайняв III місце у віковій категорії 8-11 років.

"Грошова допомога" обернулась втратою 9 тисяч гривень 09:21

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 9 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

13 травня: цей день в Україні і світі

13 травня: цей день в Україні і світі 09:17

День 1540 Російська агресія - Day 1540 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини