Відкриття кардіохірургічного відділення на 15 ліжок
Сьомого лютого в Чернігівській міській лікарні № 2 відбудеться відкриття кардіохірургічного відділення на 15 ліжок. Очолив відділення досвідчений лікар-хірург серцево-судинний Ігор Венгер. У межах заходу відбудеться науково-практична конференція «Перспективи розвитку кардіохірургічної допомоги на Чернігівщині» за участі як наших серцево-судинних хірургів, так і провідних лікарів Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М.Амосова.
Зверніть увагу, що брифінг для представників ЗМІ відбудеться об 11.00 (просимо підтвердити свою участь)
Координатор брифінгу– (093)8709617) – Уляна Ковальчук
Останні новини Чернігівщини
Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).
На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19
Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.
Діють компенсації за працевлаштування 10:07
У 2025 році завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсаційними програмами від служби зайнятості скористалися 700 роботодавців. Загалом їм профінансовано 20,8 млн. грн
На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин 07:56
Деснянський районний суд міста Чернігова виніс обвинувальний вирок зловмиснику, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Його засуджено до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Поліція затримала нетверезого водія, що спричинив ДТП у якій постраждала малолітня дитина 07:55
На Корюківщині поліцейські оперативно розшукали нетверезого водія, який скоїв ДТП з постраждалою дитиною та втік. Зловмисника затримали у процесуальному порядку.