Прес-тур на підприємства групи "Текстиль-Контакт"
У п’ятницю, 1 лютого, відбудеться презентація підприємств групи компаній «Текстиль-Контакт» у Чернігові.
У плані:
- 10.00 год. - зустріч керівників групи компаній із Чернігівським міським головою Владиславом Атрошенко (Чернігівська міська рада, зал засідань виконкому);
- з 10.45 год. – прес-тур на підприємства компанії: «ТК-Стиль» (працює з 2003 року, готується до запуску нового текстильного виробництва) та «ТК-Чернігів» (на підприємстві триває монтаж обладнання).
Передбачається організований спільний переїзд на підприємства від міської ради. Для участі пропонуємо акредитуватися в прес-службі міської ради (за тел. 774882 або листом на pressa@chernigiv-rada.gov.ua). Заявки приймаються до 15.00 четверга, 31 січня.
Останні новини Чернігівщини
Відстрочка від мобілізації для чернігівців: що зміниться з 1 листопада — пояснюють юристи 14:27
З 1 листопада 2025 року в Україні починають діяти нові правила оформлення та продовження відстрочок від мобілізації. Вони запроваджуються постановою Кабміну №560 і стосуються всіх військовозобов’язаних, зокрема мешканців Чернігова та області.
В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин 13:22
Уряд України на виконання доручення Президента України представив Ветеран PRO — державну цифрову платформу для ветеранів, ветеранок і їхніх родин, де зібрано всю інформацію про пільги, програми, послуги та можливості в одному місці. Проєкт реалізовано Міністерством у справах ветеранів України.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 30 жовтня по 8:00 31 жовтня 2025 року 12:41
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
Освіта та спорт: з проблематикою Чернігівщини ознайомилися представники профільних міністерств 11:48
Сьогодні Чернігівську область з робочим візитом відвідали заступники очільників двох міністерств: освіти і науки – Андрій Вітренко, молоді та спорту – Сергій Тимофєєв.