Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 3 лютого, 01:47:31

Благодійна новорічна акція "Солодкі мрії дитини про мир"

23.12.2018   12:00Агенцiя

23 грудня, у неділю, в Чернігові відбудеться благодійна новорічна акція «Солодкі мрії дитини про мир».


У програмі:

11:00–14:00 – майстер-класи з виготовлення шоколадних фігур, написання листів та оформлення малюнків для бійців Операції об’єднаних сил (чотири локації);
Обласний молодіжний центр


12:10–12:40 – концертна програма дитячого колективу «Феєрія»;
Обласний молодіжний центр

12:00–14:30 – благодійний ярмарок
Красна площа


12:00–12:30 – офіційна частина – участь в акції керівників області (відвідування майстер-класу з виготовлення шоколадних фігур, перегляд концертної програми, участь у благодійному ярмарку);

14:00–14:30 – передача шоколадних поробок представникам громадських організацій «Єдина родина Чернігівщини» та «Родина воїна» для дітей, батьки яких загинули в зоні АТО; представникам громадських організацій для бійців Операції об’єднаних сил.
Обласний молодіжний центр

 

Останні новини Чернігівщини

Фіктивне навчання для відстрочки: поліція Чернігівщини викрила групу зловмисників, які організували корупційну схему ухилення від мобілізації 17:22

Поліцейські викрили злочинну групу у складі завідувачів навчальних кафедр та викладача одного з вишів у Чернігові, які організували корупційну схему для отримання відстрочки від мобілізації чоловікам призивного віку.

156 немовлят народилося у Чернігові за перший місяць 2026 року

156 немовлят народилося у Чернігові за перший місяць 2026 року 17:19

Протягом січня 2026 року в КНП «Чернігівський пологовий будинок» народилося 156 дітей: 70 хлопчиків та 86 дівчаток.

На Чернігівщині дві прикордонні громади затвердили нові статути

На Чернігівщині дві прикордонні громади затвердили нові статути 17:01

До 1 січня 2027 року всі територіальні громади України мають ухвалити або оновити свої статути відповідно до змін у Законі України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Поліція розслідує обставини пожежі в Чернігівському районі 14:40

Вночі 1 лютого до поліції надійшло повідомлення, що у селі Михайло-Коцюбинської селищної громади Чернігівського району в будівлі центру соціальної адаптації сталася пожежа. Вогонь знищив покрівлю та пошкодив стіни.

Віденська класика у Чернігові: оркестр «Філармонія» виступив під дирегуванням Юрія ЯнкаА 14:37

1 лютого 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр приймав особливого гостя.