Конференція "Реформування субрегіонального рівня адміністративно-територіального устрою. Від історії до сьогодення"
20 грудня Чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми "U-LEAD з Європою", запрошує на конференцію «Реформування субрегіонального рівня адміністративно-територіального устрою. Від історії до сьогодення» за участю відомих українських фахівців.
Початок заходу – 10.00.
В програмі заходу заплановані наступні панельні дискусії:
- зміни меж районів – мета, завдання, орієнтири та розрахунки;
- виклики змін – як забезпечити оптимальний перехід до нової системи субрегіональних адміністративно-територіальних одиниць;
- обсяг повноважень майбутніх органів влади районного рівня, ступінь, форми та обсяги контролю держави над діяльністю органів місцевого самоврядування;
- формування нової мережі територіальних органів центральних органів державної влади – концептуальне бачення та проблеми з реалізації що очікуються.
У заході запланована участь представників Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Чернігівської ОДА та Чернігівської обласної ради, експертів Чернігівського ЦРМС, а також національних експертів у сфері реформування адміністративно-територіального устрою – Ігоря Коліушка - голова правління Центру політико-правових реформ, Юрія Ганущака - експерт ЦОР при Мінрегіоні, Програма «U-LEAD з Європою», Сергія Лепявко - директора Сіверського інституту регіональних досліджень, доктор історичних наук, професор.
Останні новини Чернігівщини
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25
Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.
Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04
В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.
4 травня: цей день в Україні і світі 09:59
День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression