Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 1 липня, 15:06:21

Обласний захід до Дня Криму в Україні "#LetMyPeopleGo"

18.12.2018   14:00Агенцiя

18 грудня, у вівторок, у Чернігові відбудеться обласний захід до Дня Криму в Україні «#LetMyPeopleGo».

Ця акція – старт обласного марафону з написання листів ув’язненим за політичними мотивами громадянам України в Росії, а також мандрівної виставки Чернігівщиною фотографій з історіями «LetMyPeopleGо».

На учасників заходу також чекає перегляд фільму «Процес. Російська держава проти Олега Сенцова».

Кампанія LetMyPeopleGo була започаткована ініціативою «Євромайдан SOS» для захисту всіх ув’язнених за політичними мотивами громадян України в Росії та окупованому нею Криму. Кампанія ставить за мету звільнення всіх людей зі списку LetMyPeopleGo та контролює дотримання прав заручників Кремля. Кампанію підтримує ряд організацій в Україні та поза її межами. На цей момент кампанія опікується долею 45 ув’язнених на території Росії та в окупованому Криму.

Початок заходу: 14:00 год.

Обласний молодіжний центр (Магістратська, 3) .

Останні новини Чернігівщини

Три школи Чернігівщини отримають майже 60 мільйонів гривень держсубвенції на модернізацію харчоблоків 11:38

У трьох закладах загальної середньої освіти області модернізують кухні за кошти держсубвенції. Відповідно до рішення Кабінету Міністрів від 25 червня 2025 року № 602-р на ці потреби спрямують близько 60 мільйонів гривень.

На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 11:16

Слідчі поліції Чернігівщини встановили факти злагодженої протиправної діяльності зловмисників у складі організованої злочинної групи.

Виконання бюджету у 2025 році: звіт за підсумками І кварталу 09:55

26 червня 2025 року на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради начальниця фінансового управління Олена Лисенко представила звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал поточного року.

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32

Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.

У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини