Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 серпня, 19:24:01

Шістнадцята сесія обласної ради сьомого скликання

20.12.2018   11:00Агенцiя

Згідно із розпорядженням голови обласної ради пленарне засідання шістнадцятої сесії обласної ради відбудеться 20 грудня об 11 годині в залі засідань обласної ради.

На розгляд сесії внесені питання:

- Про обласний бюджет на 2019 рік.
- Про звіт про виконання обласного бюджету за 9 місяців 2018 року.
-Про Програму сприяння виконанню повноважень депутатами Чернігівської обласної ради на 2019-2020 роки.
- Про інформацію обласної державної адміністрації щодо стану ліквідації наслідків пожежі на складах 6-го арсеналу Міністерства оборони України в Ічнянському районі Чернігівської області.
- Інші питання.

Останні новини Чернігівщини

Землевпорядники Чернігівщини оцифрували понад 9,8 тис. документацій із землеустрою та оцінки земель у першому півріччі 2026 року 16:54

Упродовж січня – червня 2026 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області перевели в електронну форму понад 9,8 тис. документацій Державного фонду документації із землеустрою та оцінки земель.

Від маленької сауни-бочки до сучасного комплексу відпочинку 16:33

Саме такий шлях пройшла родина Макаренків із села Хотинівка на Ніжинщині. Масштабувати бізнес Олегу та Юлії допомогли грантові програми, зокрема «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» від служби зайнятості.

За матеріалами СБУ 7 років ув’язнення отримав один з учасників каналу втечі ухилянтів за кордон 16:11

За доказовою базою Служби безпеки заочно засуджено до 7 років позбавлення волі одного з учасників каналу незаконного виїзду за кордон українських громадян призовного віку.

Ремонт укриття і термомодернізація ліцею: як громади Ніжинщини готуються до нового навчального року 15:43

Під час візиту на південь регіону начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус відвідав дві громади – Ніжинську і Талалаївську сільську. У фокусі – готовність ТГ до старту нового навчального сезону.

Хотіла купити запчастини до авто, натомість втратила 15 тисяч гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахраїв на інтернет-майданчиках 15:21

Шахраї часто розміщують на інтернет-платформах фейкові оголошення про продаж різних товарів та переконують покупців робити передоплату. Поліцейські вкотре закликають громадян бути пильними під час здійснення покупок у інтернет-магазинах та сплачувати за товар виключно після його отримання й перевірки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини