Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 6 листопада, 16:56:38

Меморіальний захід зі вшанування пам’яті жертв голодоморів

24.11.2018   11:00Агенцiя

Меморіальний захід зі вшанування пам’яті жертв голодоморів біля Пам’ятного знаку (хреста) жертвам Голодомору 1932-1933 років
(за участю керівництва облдержадміністрації).
с. Печенюги Новгород-Сіверського району.
Початок об 11:00.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові відкрили виставку на честь загиблих працівників культури області 16:39

Від сьогодні в Обласному історичному музеї ім. Василя Тарновського експонується виставка, присвячена пам’яті працівників культури, які загинули в російсько-українській війні.

Зливав нечистоти в яр: на Чернігівщині викрили факт забруднення земель 16:17

Поліція Новгород-Сіверщини розслідує факт забруднення землі відходами

Колектив Чернігівської обласної лікарні в чергове ділився своєю кров’ю 15:12

30 жовтня Чернігівська обласна лікарня спільно з Чернігівським обласним центром крові організували та провели день добровільної донації крові серед колективу медичного закладу. Метою заходу було залучення якомога більшої кількості здорових людей до донорства крові.

Поліція встановлює обставини вибуху на Новгород-Сіверщині, внаслідок якого травмувалися двоє неповнолітніх 14:29

Сьогодні вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що в лісі на території Понорницької громади Новгород-Сіверського району внаслідок вибуху зазнали травм двоє 15-річних хлопців.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини