Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 квітня, 10:20:03

Публічна дискусія "Майже рівні: Як забезпечити жінкам рівний доступ до політики у Чернігові?"

21.11.2018   13:00Агенцiя

21 листопада о 13:00 в приміщенні Чернігівського обласного молодіжного центру (вул. Магістрацька, 3) відбудеться відкриття виставки та публічна дискусія на тему “Майже рівні: Як забезпечити жінкам рівний доступ до політики у Чернігові?”. Захід організовує громадська організація “Центр UA” в рамках спеціальної теми “Жінки. Рівність. Політика” 5-го Міжнародного конкурсу “Стоп цензурі! Громадяни за вільні країни”.

У розвинених демократіях участь жінок у політичному житті невпинно зростає. Натомість в Україні існує значний дисбаланс жінок у вищих органах влади: до прикладу, серед чинного складу Парламенту жінки-депутати становлять лише 12,3% (відповідно до Порталу відкритих даних ВРУ). Публічне обговорення – один з багатьох необхідних кроків, що має актуалізувати проблему та сприяти подоланню упереджень в українському суспільстві.

Учасники дискусії:
    Аксиня Куріна, координаторка 5-го Міжнародного конкурсу «Стоп цензурі! Громадяни за вільні країни» (ГО «Центр UA»);
    Регіна Гусак, депутатка Чернігівської міської ради, директорка Чернігівського навчально-реабілітаційного центру 2;
    Сергій Воробйов, депутат Чернігівської міської ради;
    Алла Скорик, шеф-редакторка новин Чернігівськоі філіі ПАТ «НСТУ»;
    Ольга Палькова-Свірчевська, громадська діячка;
    Юлія Заїка, голова правління/виконавча директорка ГО "Ліга ділових та професійних жінок України";
    Катерина Кальницька, членкиня правління Асоціації політичних психологів України, керівниця Чернігівського відокремленого підрозділу.

Модерація: Леся Ганжа, головна редакторка сайту “Жінки – це 50 відсотків успіху України”.

Питання до обговорення:
    Чи існує дискримінація жінок в українській політиці на місцевому та національному рівнях?
    В який спосіб можна подолати дискримінацію жінок в українській політиці?
    Що отримає суспільство в результаті збільшення представництва жінок у політиці?

Також під час дискусії відбудеться відкриття виставки кращих робіт на спеціальну тему “Жінки.Рівність.Політика” 5-го Міжнародного конкурсу “Стоп цензурі! Громадяни за вільні країни”.

Контакти: +38 095 285 1099, Денис Мурза, регіональний координатор ГО «Центр UA»

Останні новини Чернігівщини

Опалювальний сезон 2025/2026 у Чернігові завершується 13 квітня

Опалювальний сезон 2025/2026 у Чернігові завершується 13 квітня 10:16

8 квітня заступник Чернігівського міського голови Віктор Геращенко підписав розпорядження про завершення у Чернігові опалювального сезону 2025-2026 років.

9 квітня: цей день в Україні і світі

9 квітня: цей день в Україні і світі 10:13

День 1506 Російська агресія - Day 1506 Russian aggression

В області майже півтори сотні людей обстежилися в межах програми «Скринінг здоров'я 40+» 12:27

З початку цього року в Україні стартувала національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету та розладів ментального здоров'я «Скринінг здоров'я 40+». У Чернігівської області на сьогодні таке обстеження пройшли 144 людини, з яких 26 – медичні працівники.

Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі

Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Чернігівщини до участі 11:07

Державне агентство розвитку туризму презентувало національну програму, яка формує новий погляд на мандрівки Україною «Подорож до себе. Шляхи відновлення». Програма впроваджується за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України у співпраці з ГО «Бренд Юкрейн».

У Чернігові відкрили економічний Хаб на базі Ветеранського простору 10:59

Чернігів отримав новий простір для розвитку підприємництва та економічної самореалізації.