Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 квітня, 19:47:51

Семінар з енергоефективності на підприємствах

20.11.2018   10:00Агенцiя

20 листопада о 10:00 в культурно-діловому центрі «Світогля» (м.Чернігів, проспект Перемоги 108а, ІІ поверх) відбудеться регіональний семінар «Енергоефективність на підприємствах: нові виклики, нові можливості».

Головні питання  заходу:
1. Як за рахунок енергоефективності підвищити власну конкурентоспроможність?
2. Яким чином визначити потенціал енергоефективності на підприємстві і як їм скористатись?
3. Де знайти кошти на енергетичну модернізацію виробництва?

Семінар орієнтований на власників та керівників підприємств хлібопекарської, молочної, машинобудівної галузей та галузі виробництва неметалевих будівельних матеріалів. До участі в заході долучені представники центральних органів виконавчої влади (Мінекономрозвитку, Держенергоефективності) сільські, селищні, міські голови, представники органів виконавчої влади регіону.

Семінар надасть важливу та корисну інформацію з питань розвитку енергоефективності у виробничій сфері.

Інформацію щодо підтвердження участі просимо надіслати
електронною поштою на адресу: silenko_82@ukr.net або можете звертатися до Миколи Силенка за номером телефону: +38 (067) 966-43-08.

Участь в семінарі та роздаткові матеріали для запрошених – безкоштовні.

Останні новини Чернігівщини

Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30

На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.

В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43

Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.

Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.

Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10

Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:18

Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини