Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 15 січня, 11:06:20

Прес-тур "Шлях до енергоефективності. Успішні історії"

20.11.2018   10:30Агенцiя

Запрошуємо журналістів Запорізької, Київської та Чернігівської областей взяти участь у прес-турі «Шлях до енергоефективності. Успішні історії Чернігова», що відбудеться у вівторок, 20 листопада.

Учасники прес-туру познайомляться з успішним досвідом використання альтернативних і відновлюваних джерел енергії у секторі бюджетних будівель та реформуванні муніципального енергетичного сектору, втіленими заради комфорту містян, економії бюджетних коштів та поліпшення загальної кліматичної ситуації.

У програмі прес-конференція за участю очільників міста Чернігова, експертів з енергозбереження та відвідування об’єктів:
· Комунальне підприємство "Чернігівводоканал" (вул. Жабинського, 15)
· Чернігівський колегіум № 11 (проспект Миру, 137)
· Дитячий садочок № 71 ( вул. Костомарівська, 6-А)

День проведення прес-туру: 20 листопада 2018 року.

Початок прес-конференції: 10:30

Місце проведення:  вул. Кирпоноса, 9, м.Чернігів

Відвідування об’єктів: 12:30 – 16:00.

Увага! Просимо журналістів Чернігівщини акредитуватися за вказаними вище телефонами або листом на електронну пошту: victoriasydorova@gmail.com

Організатор: Український освітній центр реформ.

Останні новини Чернігівщини

Інвестиція в дитинство: як мікрогрант допоміг розвитку освітнього центру «Ідея»

Інвестиція в дитинство: як мікрогрант допоміг розвитку освітнього центру «Ідея» 10:33

«Ідея» – найбільший приватний заклад позашкільної освіти в Ніжині, який являє собою безпечне, комфортне та сучасне середовище для навчання та розвитку дошкільнят і школярів.

Погоджено виплати чернігівцям, житло яких постраждало внаслідок останніх ударів рф, на суму понад 2 млн грн

Погоджено виплати чернігівцям, житло яких постраждало внаслідок останніх ударів рф, на суму понад 2 млн грн 10:31

Рішеннями виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 15 січня погоджено чергові виплати власникам пошкоджених квартир і приватних житлових будинків унаслідок останніх ударів російської федерації по території міста Чернігова.

15 січня: цей день в Україні і світі

15 січня: цей день в Україні і світі 08:27

День 1422 Російська агресія - Day 1422 Russian aggression

Алія-Беатріс та Арес: якими рідковживаними іменами називали дітей на Чернігівщині у 2025 році 14:40

Українці дають життя, обирають імена та вірять, що кожна реєстрація народження зміцнює націю й наповнює віру в майбутнє реальним змістом.

За підтримки Словаччини у Ладані відремонтують укриття у двох садочках 14:35

У селищі Ладан стартує реалізація проєкту «Простори турботи: безпечні та комфортні укриття для садочків “Червона Шапочка” та “Барвінок”».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини