Науково-практична конференція “Діабет та нирки. Спеціалізована ендокринологічна та нефрологічна допомога населенню. Ведення Реєстру хворих”
Науково-практична конференція на тему “Діабет та нирки. Спеціалізована ендокринологічна та нефрологічна допомога населенню. Ведення Реєстру хворих”.
Проводить Управління охорони здоров’я облдержадміністрації спільно з Київським науково-дослідним інститутом ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренко.
Конференц-зал КЛПЗ “Чернігівська обласна лікарня” ( м.Чернігів, вул. Волковича, 25).
Початок об 11:00.
Останні новини Чернігівщини
Поліція працює на місці ДТП у Ніжинському районі 10:40
Сьогодні ввечері до поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, що сталася на автодорозі поблизу села Лихачів Ніжинського району.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 11 осіб постраждали.
8 січня: цей день в Україні і світі 08:31
День 1415 Російська агресія - Day 1415 Russian aggression
Увага! Погіршення погодних умов! 18:25
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.
Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19
Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.