Прес-конференція присвячена 17-річчю ПриватБанку у Чернігові
Прес-служба ПриватБанку у Чернігові запрошує на прес-конференцію, присвячену 17-річчю від заснування фінансової установи на Чернігівщині.
У жовтні 2001 року почала свою роботу Чернігівська філія ПриватБанку. Про досягнення, перемоги і подальші плани розповідатимуть заступники директора, а також керівники напрямків бізнесу, що стояли у витоків створення філії.
Захід відбудеться 2 листопада, об 11:00, у конференц-залі ресторану “Старий Чернігів” за адресою пр.Перемоги, 137
Участь у прес-конференції візьмуть:
Заступник директора Чернігівського регіонального управління ПриватБанку Хіміч Олена Станіславівна;
Керівник напрямку реалізації програм клієнтам МСБ Чернігівського регіонального управління ПриватБанку Прищепа Андрій Васильович
Керівник напрямку роздрібної продажі Чернігівського регіонального управління ПриватБанку Білоусова Юлія Сергіївна.
Заступник директора Чернігівського регіонального управління ПриватБанку, Керівник напрямку “Кредитні картки” та “Gold-клуб” Сердюк Світлана Олегівна
Запрошуємо представників засобів масової інформації відвідати захід. Прохання підтвердити свою участь заздалегідь на адресу presscn@privatbank.ua або за телефонами (063) 373-44-46, (050) 264-81-62.
Останні новини Чернігівщини
Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38
21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.
ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16
21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.
Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32
У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.
У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45
Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).
Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17
Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.