Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 2 листопада, 02:23:45

Прес-конференція з приводу презентації проекту "Європейські антитоталітарні практики" ("European Antitotalitarian Practices")

11.10.2018   12:00Агенцiя

Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка (вулиця Гетьмана Полуботка, 53)
Зала засідань (2 поверх)
11 жовтня, четвер
Початок заходу: 12.00

Проект, створений викладачами філологічного факультету, отримав грантову підтримку за програмою Еразмус+, напрямок ЖАН МОНЕ на 2018-2021 роки. Керівником проектної групи є д. філос. наук., проф., завідувач кафедри філософії та культурології Марина Столяр.
Під час прес-конференції планується обговорити особливості змісту та мети нового освітнього проекту.

Заплановані виступи:
1) проректор Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка, проф. Володимир Дятлов - про важливість наукового та педагогічного співробітництва з університетами країн ЄС, престиж участі викладачів та студентів університету у програмі Еразмус+, підвищення рівня підготовки магістрів та статусу дипломів студентів нашого університету не тільки в Україні, але й в Європі.
2) головний менеджер проекту Марина Кеда  – про кількарічний досвід співробітництва з програмою Еразмус+ в університеті.
3) керівник проекту, зав. кафедри філософії та культурології, д. філос. наук Марина Столяр – про перехід України від посттоталітарного суспільства до демократичного, що передбачає наявність нової культурної еліти, яка чітко усвідомлює, що неототалітарними методами неможливо будувати нову Україну як європейську державу та має навички розпізнавання тоталітарних практик у нових, гібридних варіантах.

Під час презентації також заплановані виступи інших учасників проектної групи, які розкриють зміст своїх частин курсу «Європейські антитоталітарні практики»: доктор культурології, проф. Олена Колесник, доктор філол. наук, проф. Олексій Борісов, кандидати філос. наук, доценти Марина Ольховик, Марина Каранда та канд. пед. наук, доц. Світлана Гергуль.

Контакти: Столяр Марина Борисівна 0638322811, Марина Каранда 0938010043 mkaranda@ukr.net
 

Останні новини Чернігівщини

Відстрочка від мобілізації для чернігівців: що зміниться з 1 листопада — пояснюють юристи 14:27

З 1 листопада 2025 року в Україні починають діяти нові правила оформлення та продовження відстрочок від мобілізації. Вони запроваджуються постановою Кабміну №560 і стосуються всіх військовозобов’язаних, зокрема мешканців Чернігова та області.

В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин 13:22

Уряд України на виконання доручення Президента України представив Ветеран PRO — державну цифрову платформу для ветеранів, ветеранок і їхніх родин, де зібрано всю інформацію про пільги, програми, послуги та можливості в одному місці. Проєкт реалізовано Міністерством у справах ветеранів України.

Освіта та спорт: з проблематикою Чернігівщини ознайомилися представники профільних міністерств 11:48

Сьогодні Чернігівську область з робочим візитом відвідали заступники очільників двох міністерств: освіти і науки – Андрій Вітренко, молоді та спорту – Сергій Тимофєєв.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини