Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 серпня, 14:21:22

Представництво ЄС проведе у Чернігові "День кар’єри ЄС"

01.10.2018   10:00Агенцiя

 

 

Інформаційний центр Європейського Союзу Чернігівського національного технологічного університету  запрошує до участі у «Дні кар’єри ЄС», який пройде 1 жовтня 2018 р., з 10.00 по 14.30 у Чернігівському національному технологічному університеті за адресою: вул. Шевченка, 95.

На «Дні кар’єри ЄС» компанії зможуть знайти спеціалістів, а молодь – записатися на стажування або пройти співбесіду у цих компаніях. У заході візьмуть участь як місцеві роботодавці, так і представники європейських міжнародних компаній та проектів.

Усі учасники зможуть безкоштовно долучитися до заходів для розвитку навиків, важливих для професіонального зростання:

  • Воркшоп за підтримки Торгово-промислової палати, Президент Чернігівської регіональної торгово-промислової палати Костянтин Іванов (ЧНТУ, ауд. 333-І).
  • Презентація «Можливості для молоді. Досвід Молодих Європейських Послів», Молоді Європейські Посли Катерина Чубей та Назар Соломаха (ЧНТУ, ауд. 333-І).
  • Презентація «Мобільність студентів та викладачів за програмою Еразмус+: досвід учасників». (ЧНТУ, ауд. 333-І).
  • Круглий стіл "Мобільність молоді до та з ЄС в контексті формування та реалізації культурної політики: можливості та нові горизонти", Ярослав Петраков, генеральний директор Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції Міністерства культури України (ЧНТУ, ауд. 333-І).
  • Тренінг 1. «Написання успішної заявки з академічної мобільності в рамках Еразмус+». Тренер: Анна Вербицька, провідний фахівець Відділу міжнародних зв’язків ЧНТУ (ЧНТУ, ауд. 224-І, початок о 13.10). Реєстрація для молоді https://goo.gl/forms/opLj1dxD0AA6hB923

 

  • Тренінг 2. «Резюме по-європейськи: europass та мотиваційний лист». Тренер: Олена Петрик, завідувач відділу з питань працевлаштування, практики та зв’язків з громадськістю ЧНТУ (ЧНТУ, ауд. 201-І, початок о 13.10).

Реєстрація для молоді https://goo.gl/forms/KB70NHELLRZvVJHG2

 

  • Тренінг 3. «Безпечне працевлаштування за кордоном». Тренер: Мінєєва Людмила, фахівець з міжнародного працевлаштування (ЧНТУ, ауд. 202-І, початок о 13.10).                               Реєстрація для молоді https://goo.gl/forms/Grlk1W1lDXXS2ihg2

Також учасники зможуть дізнатися про можливості безкоштовного навчання в ЄС для підвищення свого професійного рівня.

За додатковою інформацією звертайся до Інформаційного центру ЄС в м. Чернігів  за телефоном  +380933551674 або пишіть на e-mail elena_petrik@ukr.net.

 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині громадянами задекларовано понад 1,2 млрд грн доходів, отриманих у 2021 році

На Чернігівщині громадянами задекларовано понад 1,2 млрд грн доходів, отриманих у 2021 році 14:12

Протягом 7 місяців поточного року декларації про майновий стан і доходи, отримані протягом 2021 року, подали 3482 мешканця Чернігівської області та задекларували понад 1,2 млрд грн доходів.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 14:04

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 9:00 16 серпня по 9:00 17 серпня 2022 року

Юрист з Чернігівщини боронить кордони на Сході країни

Юрист з Чернігівщини боронить кордони на Сході країни 08:59

Сергій родом із Чернігівщини, але все своє свідоме життя прожив у столиці. За освітою - юрист.

На Чернігівщині роздають безкоштовний хліб

На Чернігівщині роздають безкоштовний хліб 08:53

На Чернігівщині випікають та безоплатно роздають хліб для гуманітарних потреб жителів. Для цього за координації і підтримки Чернігівської ОВА область отримала 90 тонн борошна

«Золото» та «бронза»: збірна армрестлінгу із Прилук вдало виступила на Чемпіонаті України

«Золото» та «бронза»: збірна армрестлінгу із Прилук вдало виступила на Чемпіонаті України 08:47

Прилуцькі спортсмени збірної команди ГО «Чернігівська федерація армспорту» вдало виступили на Чемпіонаті України із армрестлінгу – вибороли «золото» та «бронзу».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини