Форум стратегічного планування за участю восьми об`єднаних територіальних громад Київської та Чернігівської областей
17 вересня в Чернігові проходитиме Форум стратегічного планування за участю восьми об`єднаних територіальних громад Київської та Чернігівської областей. Зібрання – частина проекту «Підтримка реформи місцевого самоврядування – впровадження партисипативної моделі стратегічного планування в громадах Північної, Центральної і Західної України», що реалізується Фондом Розвитку Місцевої Демократії (FRDL, Республіка Польща) за участі регіональних партнерів в Україні – громадських організацій “Європейський діалог” (Львів), “Творчий центр ТЦК” (Київ), Бюро аналізу політики (Суми), Благодійна оргіназація “Фонд регіонального та місцевого розвитку “Синергія” (Полтава). В Чернігівській області проект представляє Сіверський інститут регіональних досліджень.
Форум Стратегічного планування покликаний сприяти розповсюдженню партисипативної моделі розробки планів стратегічного розвитку – тобто їхнього створення за максимального широкого залучення до роботи мешканців територіальних громад.
Тематичні блоки Форуму такі: стратегічне планування та місцевий розвиток залучення громадян та зміцнення механізмів співпраці між місцевими органами влади й громадянським суспільством (включно з бюджетом участі, громадські консультації), успішні практики зі стратегічного планування у 50 громадах, де реалізується проект DOBRE.

Участь у Форумі Стратегічного планування від Чернігівщини братимуть громади-переможці конкурсу, що проводився у липні – серпні цього року, а саме: Бобровицька, Городнянська, Лосинівська, Малодівицька, Плисківська та Семенівська. Це найбільше регіональне представництво в проекті, де від кожної області, як правило, беруть участь чотири громади.
Місце проведення Форуму: м.Чернігів, проспект Миру, 43, Чернігівський центр підвищення кваліфікації.
Початок об 11.00
Проект співфінансовано в рамках Програми співпраці у сфері розвитку „Польська допомога” Міністерства закордонних справ Республіки Польща у 2018 р.
Останні новини Чернігівщини
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.
«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40
Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.
Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17
На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською
На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37
Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.
Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06
Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.