Прес-конференцція Олега Тягнибока
У п'ятницю, 7 вересня, о 16:00 у приміщенні прес-центру "Чиста Політика". міста Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 6А відбудеться прес-конференція лідера Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олега Тягнибока.
Теми прес-конференції: - четверта річниця з дня загибелі Героя України Євгена Лоскота, вшанування пам'яті якого відбудеться в місці постійної дислокації Першої окремої танкової Сіверської бригади (1 ОТБр, в/ч А1815);
- акція на підтримку Антиолігархічного пакету докорінних перетворень, що відбудеться в Києві 6 вересня;
- візит до резиденції Вселенського патріарха Варфоломея на підтримку Томосу про автокефалію;
- ініціатива щодо припинення дії Договору «Про дружбу і співробітництво з РФ»;
- акції проти закриття поштових відділень в Чернігівській області.
Для узгодження деталей звертайтеся до голови Чернігівської обласної організації ВО "Свобода" Дениса Попова.
Контакти: тел.: +38 (068) 11-88-345, e-mail: d_popov@hotmail.com
Останні новини Чернігівщини
Медіабаза Чернігів зібрала місцевих медійників на День журналіста 14:57
6 червня, у День журналіста, регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів» організував зустріч для представників місцевих редакцій.
У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації 14:32
У шести медичних закладах Чернігівської області з’явилися сучасні відділення амбулаторної реабілітації. Нові простори запрацювали у Городні, Козельці, Бобровиці, Куликівці, Бахмачі та Мені. Це дозволить жителям громад – як військовослужбовцям, так і цивільним чи ветеранам – отримувати якісні реабілітаційні послуги ближче до місця проживання.
Відкрито реєстрацію на відбіркові змагання «Ігри Ветеранів 2026» зі стрільби з луку, настільного тенісу та кросфіту 12:08
Міністерство у справах ветеранів України оголосило про початок реєстрації на відбірковий етап Всеукраїнських спортивних змагань «Ігри Ветеранів 2026». Учасники змагатимуться у стрільбі з луку, настільному тенісі та кросфіті.
Відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка 12:01
Сьогодні, 9 червня, відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка. Керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств Чернігівської міської ради були зібрані з метою обговорення нагальних робочих питань та координації подальшої діяльності.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.