Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 11 лютого, 10:08:05

Фахова дискусія "Проблемні питання нормативного врегулювання діяльності ріелторів"

01.09.2018   11:30Агенцiя

Як зробити ринок нерухомості більш цивілізованим, а послуги ріелторів - більш якісними, аби клієнти почувалися захищеними, а всі угоди були безпечними, йтиме мова в суботу, 1 вересня в Чернігові. В обговоренні візьмуть участь провідні експерти в сфері нерухомості – представники Спілки фахівців з нерухомого майна України з різних регіонів.
Початок – 11.30, місце проведення -  зала №2 в приміщенні облдержадміністрації (вул.Шевченка, 7).


Питання до обговорення:
- Законодавча база, яка регулює діяльність ріелторів в Україні;
- Необхідність прийняття відповідного Закону та ліцензування послуг на ринку нерухомості;
- Професійне навчання майбутніх фахівців;
- Підвищення авторитету й престижності професії;
- Тенденції на ринку нерухомого майна в Україні, ситуація в регіонах;
- Обмін думками.

Вперше ріелтори з різних регіонів України приїдуть для участі в бізнес-фесті «Разом до успіху!», що проводиться нагоди Дня підприємця в Чернігові, а також стануть учасниками святкової кавалькади. Мета форуму – популяризувати товари та послуги місцевих виробників і підприємців, дати їм можливість презентувати себе, а також вшанувати найкращих. Співорганізатори заходу – Чернігівська міська рада, Чернігівська ОДА, ГО «Сяйво Сіверщини».

Детальніша інформація та акредитація журналістів на захід за тел.: 066-304-89-87 або 097-087-00-10 (Вікторія Сидорова).

Останні новини Чернігівщини

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 16 разів перевищував допустиму межу

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 16 разів перевищував допустиму межу 10:01

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 52-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:59

Протягом минулої доби зареєстровано 10 небезпечних подій, а саме: 10 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.

11 лютого: цей день в Україні і світі

11 лютого: цей день в Україні і світі 08:58

День 1449 Російська агресія - Day 1449 Russian aggression

В Чернігівському районі під час пожежі загинули троє людей: поліція розслідує обставини трагедії

В Чернігівському районі під час пожежі загинули троє людей: поліція розслідує обставини трагедії 14:50

9 лютого до поліції надійшло повідомлення про пожежу в одному з домоволодінь в селищі Ріпки Чернігівського району.

У Чернігові викрито групу медиків, які оформлювали фіктивну непридатність до служби

У Чернігові викрито групу медиків, які оформлювали фіктивну непридатність до служби 14:47

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організованого злочинного угруповання медиків, які налагодили корупційну схему ухилення від мобілізації

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини